pierwszy polski producent z rozsądnymi cenami


Jesteś na archiwalnej wersji strony. Przejdź na aktualną stronę NESTEC >>

Tematy pomocy

Najczęściej zadawane pytania - Na czym polega przewaga jednokolorowej reklamy led?

Na czym polega przewaga jednokolorowej reklamy led nad wielokolorową?

Zanim poznasz odpowiedź, zastanów się przez chwilę nad jeszcze ważniejszą kwestią. Jaką funkcję powinna spełniać dla Ciebie reklama led? Aktywnie przyciągać klientów do Twojej firmy, czy tylko cieszyć oko jej właściciela? Bez wątpienia reklama na tablicy led ma być przede wszystkim skuteczna. Tylko w taki sposób pomoże Ci zarabiać pieniądze i rozwijać Twój biznes.

Jak to się ma do pytania o wybór między jednokolorowym a wielokolorowym wyświetlaczem? Otóż jednokolorowe są... o wiele bardziej skuteczne od wielokolorowych. Zaraz dowiesz się dlaczego.

Zobacz, że świat dookoła jest kolorowy. Praktycznie każda witryna przystrojona jest dekoracjami i kolorowymi plakatami. Na ścianach budynków często roi się od wielokolorowych szyldów. Natłok tych wielobarwnych informacji jest już od dawna tak duży, że wszyscy nauczyli się je ignorować i traktują je po prostu jako stały element krajobrazu. Instalowanie kolejnej wielokolorowej tablicy w takim towarzystwie jest więc pozbawione ekonomicznego sensu. Zamiast pomagać w przyciąganiu klientów, taka tablica po prostu (albo raczej tylko) cieszyłaby oko jej właściciela.

Zupełnie inaczej, czyli o wiele skuteczniej, zachowują się jednokolorowe tablice led. Intensywne światło o jednej, niezmiennej barwie nie zlewa się z wielokolorowym otoczeniem. Wręcz przeciwnie – nie pasuje do niego, burzy harmonię i dzięki temu zmusza do spojrzenia w jego kierunku. Tym samym Twój przekaz dociera do klientów. A o taki właśnie efekt chodzi w reklamie diodowej. Wykorzystaj to zjawisko i przyciągnij klientów do Twojej firmy.

Jeśli zainteresował Cię temat umiejętnego wykorzystywania tablic diodowych w reklamie i chcesz go zgłębić, więcej informacji znajdziesz w tym miejscu.


Zobacz też inne najczęściej zadawane pytania o wyświetlacze led


Zamknij komunikat

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce znajdziesz tutaj.