pierwszy polski producent z rozsądnymi cenami


Jesteś na archiwalnej wersji strony. Przejdź na aktualną stronę NESTEC >>

Zobacz również

O nas i naszej misji

O nas i naszej misji

Firma NESTOR istnieje już od 1992 roku. Doświadczenia zebrane przez lata oraz wysoce wykwalifikowana kadra zaowocowały mocną i ugruntowaną pozycją na rynku. Obecnie jesteśmy jednym z czołowych polskich producentów wyświetlaczy opartych o najnowocześniejsze technologie diod LED. Nasze działania ukierunkowane są w głównej mierze na tereny Europy Centralnej, Wschodniej i Północnej, choć stałe poszerzanie oferty, przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnych cen, sprzyja pozyskiwaniu nowych rynków zbytu.


Tablica graficzno-tekstowa NGD13x4Tablica graficzno-tekstowa NGD5x2

Sukces, jaki odniosły nasze produkty oraz dynamiczny rozwój firmy w kierunku tworzenia i wdrażania nowych technologii elektronicznych i informatycznych, zdecydowały o jej przekształceniu w czerwcu 2010 roku w Grupę Technologiczną NESTOR. Jednocześnie powołana została do życia marka NESTEC, która objęła całą dotychczasową produkcję wyświetlaczy LED.


Pod marką NESTEC produkujemy przede wszystkim diodowe wyświetlacze informacyjno-reklamowe, ekrany LED oraz tablice do wizualizacji procesów przemysłowych. Pozostajemy przy tym otwarci na indywidualne potrzeby naszych odbiorców.


Szereg własnych, innowacyjnych rozwiązań patentowych, nieustanny rozwój oraz niezawodność naszych produktów, pozwalają nam cieszyć się zadowoleniem Klientów. To właśnie zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci sprawia, że nasze wyświetlacze postrzegane są jako solidne urządzenia w rozsądnej cenie.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Zamknij komunikat

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce znajdziesz tutaj.