pierwszy polski producent z rozsądnymi cenami

1

Jesteś na archiwalnej wersji strony. Przejdź na aktualną stronę NESTEC >>

Nowości i aktualności

Produkty

Pomoc techniczna

Polecamy


Tablice LED w BHP

Tablice LED odmierzające dni bez wypadku

Serwis w całości poświęcony bezpieczeństwu w przemyśle

Wejdź teraz na DniBezWypadku.pl

Tablice diodowe, Wyświetlacze LED, Wyświetlacze dla przemysłu

Wyświetlacze LED o długiej trwałości, zdolne do pracy w warunkach zewnętrznych i na halach przemysłowych, to najważniejsza gałąź produkcji w naszej firmie. Niezależnie od tego, czy interesują Cię tablice diodowe dla reklamy czy wyświetlacze dla przemysłu, jesteś we właściwym miejscu.

Urządzenia od projektu aż po finalny produkt powstają w naszej fabryce w Polsce. Pozwala nam to tworzyć tablice LED także w indywidualnych wariantach, jak na przykład licznik dni bez wypadku czy tablica kursów walut w kreślonych wymiarach, z logo klienta na froncie albo posiadające wbudowany zegar LED.

Działamy na polskim rynku nieprzerwanie od 1992 roku. To właśnie zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi Klienci, pozwoliło uzyskać stabilną i ugruntowaną pozycję marki naszych produktów - NESTEC. Uznanie zdobyliśmy nie tylko dzięki wysokiej jakości wykonania urządzeń, ale przede wszystkim dzięki sympatycznej obsłudze Klienta, która nie kończy się z momentem zakupu.

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą handlową, cennikiem, nowościami i promocjami. Oferujemy zawsze solidną jakość i atrakcyjne ceny.

NESTEC technologie led korzysta z BIG InfoMonitor

Polski producent wyświetlaczy oferuje produkty o długiej trwałości takie jak: tablice diodowe, tablice LED, wyświetlacze LED, wyświetlacze dla przemysłu, wyświetlacze paliwowe. Projektujemy indywidualne rozwiązania dla urządzeń takich jak licznik dni bez wypadku, tablica kursów walut czy zegar LED. n_index


Zamknij komunikat

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce znajdziesz tutaj.