pierwszy polski producent z rozsądnymi cenami


Jesteś na archiwalnej wersji strony. Przejdź na aktualną stronę NESTEC >>

Produkty

Ekrany led dla reklamy, przemysłu i bhp – katalog produktów

Nasza oferta obejmuje wiele produktów o zróżnicowanym zastosowaniu i możliwościach. Produkujemy urządzenia oparte o najnowocześniejszych technologie led. Tekstowa reklama led to typowy przykład prostej i skutecznej, a przez to najbardziej popularnej gałęzi naszych wyświetlaczy diodowych. Oferujemy również wyświetlacze led do zastosowań przemysłowych, tablice informacyjne dla kantorów czy też stacji paliw i wiele, wiele innych. Wybierz kategorię, aby dowiedzieć się więcej.

Potrzebne jest inne urządzenie? Dedykowany ekran led z określoną funkcjonalnością? A może przemysłowy wyświetlacz led przystosowany do pracy w specyficznym systemie? Zapytaj co możemy zaoferować.

Tablice led Nestec – synonim wysokiej jakości

Istniejemy na polskim rynku już od 1992 roku. To właśnie zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi Klienci, pozwoliło uzyskać stabilną i ugruntowaną pozycję. Uznanie zdobyliśmy nie tylko dzięki wysokiej jakości produktów, ale przede wszystkim dzięki sympatycznej obsłudze Klienta, która nie kończy się z momentem zakupu. Oto, czym – naszym zdaniem – na to zapracowaliśmy:

  • Nasze tablice led zaprojektowaliśmy z myślą o wielu latach bezawaryjnej pracy
  • Obsługę wyświetlaczy led uprościliśmy do granic możliwości
  • Swoim Klientom zapewniamy wsparcie techniczne, a czasem wręcz „prowadzimy za rękę” jeśli tego potrzebują
  • Zawsze podajemy prawdziwe i rzetelne informacje o parametrach technicznych
  • Na koniec zapewne najważniejsze: dostęp do serwisu jest łatwy i bezbolesny. Traktujemy Klientów tak, jak sami chcemy być traktowani. Ale jeśli potrzebujesz poczuć się jeszcze pewniej, zawsze możesz skorzystać z programu wydłużonej gwarancji.

Zamknij komunikat

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce znajdziesz tutaj.