pierwszy polski producent z rozsądnymi cenami


Jesteś na archiwalnej wersji strony. Przejdź na aktualną stronę NESTEC >>

Zobacz również

Zastrzeżenia prawne

  1. Mimo staranności przykładanej do rzetelności informacji umieszczonych na naszych stronach, może się zdarzyć, że okażą się one nieprecyzyjne bądź nieaktualne. Celem uzyskania pełnej i rzetelnej informacji o oferowanych przez nas produktach, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.
  2. Zawarte na stronie informacje tworzyliśmy z myślą o przybliżeniu Państwu produkowanych przez nas urządzeń. Informacje te nie stanowią zatem oferty handlowej w rozumieniu prawa. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany bez uprzedzenia cen oraz specyfikacji technicznej oferowanych produktów.
  3. Ceny przedstawione na stronie mają charakter orientacyjny i - jeśli nie napisano inaczej - wyrażone są w kwotach netto. Na terenie Polski należy do nich doliczyć 23% VAT.
  4. Kolory widoczne na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od ustawień monitora wykorzystywanego do oglądania tych zdjęć.
  5. Wkładamy mnóstwo pracy i serca zarówno w opracowanie i produkcję naszych urządzeń, jak również przystępne przedstawienie wielu zagadnień związanych z tematyką wyświetlaczy diodowych. Wszelkie materiały udostępnione na naszych stronach są własnością NESTEC technologie Zofia Barańska i podlegają ochronie prawnej.
  6. Na naszych stronach mogą znajdować się nazwy, loga oraz znaki towarowe zastrzeżone dla P.U.H. NESTOR Zofia Barańska, innych firm lub osób trzecich. Nazwy te zostały użyte wyłącznie w celu ich identyfikacji. Nie udzielamy licencji na ich wykorzystywanie w jakikolwiek sposób.

Zamknij komunikat

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce znajdziesz tutaj.