Czym są i co dają tablice odmierzające dni bez wypadku?

Podczas tegorocznej edycji międzynarodowych targów SAWO w hali Poznań MTP zaprezentowaliśmy po raz pierwszy nowoczesne urządzenia LED dla branży BHP. Są nimi tablice automatycznie odmierzające liczbę dni przepracowanych bez wypadku. Urządzenia te mają olbrzymi wpływ na pracowników. Zwiększają ich świadomość zagrożeń w pracy i skłaniają do bardziej uważnego wykonywana swoich zadań. W zakładach przemysłowych, w których do tej pory zainstalowano nasze tablice „dni bez wypadku” liczba wypadków w pracy spadła średnio o 25%. Do momentu rozpoczęcia targów naszych tablic zainstalowano w sumie kilkaset w Europie i Azji. Więcej o wpływie liczników dni bez wypadku na pracowników można przeczytać na naszym blogu BHP.

Tablice „dni bez wypadku” marki NESTEC® to rozwiązanie na tyle unikalne, że podczas targów SAWO zyskało oznaczenie emblematem nowość.

Spotkania handlowe i techniczne na stoisku NESTEC

Impreza targowa odbyła się w dniach 9-11 kwietnia 2014 roku i przyciągnęła 22 400 profesjonalnych zwiedzających, którzy w poszukiwaniu nowinek w branży BHP odwiedzili m.in. nasze stoisko. To nie bez powodu największe spotkanie branży BHP w Europie Środkowo-Wschodniej. Do dyspozycji gości przygotowaliśmy przykładowe realizacje tablic „dni bez wypadku”, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Obok nich zwiedzający mogli poznać także produkowane przez nas tablice ostrzegawcze dla Służb Ratowniczych oraz zegary LED, systemy zegarowe i liczniki czasu pracy.

Dziękujemy za olbrzymie zainteresowanie i niezwykle sympatyczną atmosferę. Zapraszamy jednocześnie do dalszej współpracy.

Galeria

Zobacz jak przebiegała impreza targowa. Jak wspaniała atmosfera towarzyszyła spotkaniom z kontrahentami.