Będzie konkretnie i bez górnolotnych haseł, obiecuję. Najwięcej zmienia się z punktu widzenia nowych kontrahentów. Obecni po prostu doskonale nas znają. Wiedzą, że tworzymy sprzęt pod określone potrzeby a nie odwrotnie. Nie dopasowujemy potrzeb klienta do sprzętu. To właśnie wyraża symboliczny uścisk dłoni w nowym logo NESTEC.

Poza tym trudno powiedzieć, żebyśmy zajmowali się samymi technologiami LED. Taki podpis widniał przez lata pod dotychczasowym logo. Owszem, wizualizacja danych, szczególnie na halach produkcyjnych, to bardzo ważne zagadnienie. Ale nierzadko funkcje zaszyte wewnątrz urządzenia są dużo ważniejsze od samego wyświetlania. Czy wiesz ile spośród stworzonych dla klientów „tylko wyświetlaczy” to tak naprawdę zaawansowane urządzenia pomiarowe? Odpowiem Ci: ponad 90% produkowanych przez nas wyświetlaczy LED wykonuje bardziej lub mniej skomplikowane pomiary i obliczenia. Pozostałe z nich to sprzęty, które wprost dostają dane do wyświetlenia.

Produkcja urządzeń pomiarowych i wyświetlaczy z funkcją pomiaru

Wróćmy na chwilę do samego logo NESTEC. Część osób miała już okazję zobaczyć jego nową wersję. Był to swojego rodzaju test. Powiódł się, a logo spotkało się z ciepłym przyjęciem, za co wszystkim serdecznie dziękujemy. Oficjalnie nowe logo zdobi już wszystkie urządzenia zjeżdżające z linii produkcyjnej oraz jest we wszystkich materiałach.

Co wyraża nowe logo NESTEC?

Nowe logo przedstawia literę N wpisaną w symbol uścisku dłoni oraz nazwę NESTEC. Uścisk dłoni rozumiemy jako coś działającego w dwie strony. Z jednej dostarczamy sprzęt pomiarowy i wyświetlacze skrojone na miarę, według indywidualnych uzgodnień, dostosowane do potrzeb tego konkretnego kontrahenta. Z drugiej uścisk dłoni oznacza dla nas zaufanie jakim Klient nas obdarza, powierzając budowę rozwiązania dla niego. W końcu to właśnie w zakładach NESTEC nawet bardzo nietypowe tablice LED czy układy pomiarowe powstają nierzadko w ciągu zaledwie kilku dni.

Jest jeszcze wymiar czysto praktyczny. Usunięcie podpisu z logo ujednoliciło jego wygląd we wszystkich krajach, do których eksportujemy wyświetlacze i urządzenia pomiarowe. Ale nasz udział w rynkach zagranicznych i plany dalszej ekspansji to już temat na oddzielny artykuł.

Porównanie logo NESTEC

Wzmocniliśmy też barwy firmowe. Być może nie widać tego tak dokładnie na smartfonie, za to na komputerze stacjonarnym różnica jest kolosalna. Kolory firmowe zyskały na sile i w zdecydowanie lepszy sposób oddają nasz prawdziwy charakter: upór, stabilność i moc. Upór w dążeniu do zrozumienia potrzeb klientów. Stabilność stosowanych rozwiązań. Moc z jaką realizujemy stawiane przed nami zadania. Tym właśnie jest NESTEC.

Jakie skojarzenia budzi w Tobie nasze nowe logo? Jest odpowiednio wyważone, czy nadal mocno związane z wyświetlaczami LED? Czy może w drugą stronę, bardziej kojarzy się z samą aparaturą pomiarową? Jakie jest Twoje zdanie?