Regulamin

Dziękujemy, że odwiedzasz nasz Serwis. Obowiązują na nim przedstawione poniżej zasady. Bardzo staramy się, aby zawsze były jak najbardziej przejrzyste.

Spis treści

  1. Postanowienia ogólne
  2. Definicje używane w tym Regulaminie
  3. Korzystanie z Serwisu
  4. Aktualizacje naszego Regulaminu

1. Postanowienia ogólne

Niniejszy Regulamin przedstawia warunki korzystania z Serwisu www.nestec.pl.

Właścicielem Serwisu www.nestec.pl oraz marki NESTEC® jest NESTEC technologie Marcin Barański, z siedzibą w Koszalinie, ul. Franciszkańska 24, 75-254 Koszalin, NIP 6692303517, REGON 320605860.

Integralną częścią Regulaminu jest nasza Polityka Prywatności.

2. Definicje

Poniżej przedstawiamy podstawowe pojęcia, które pomogą Ci lepiej zrozumieć niniejszy Regulamin:

Klient – Osoba dokonująca zakupu naszych produktów i/lub korzystająca z naszych usług w celu prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej lub zawodowej, niezależnie od formy prawnej takiej działalności.

Nestec (my) – NESTEC technologie Marcin Barański, z siedzibą w Koszalinie, ul. Franciszkańska 24, 75-254 Koszalin, NIP 6692303517, REGON 320605860.

Serwis – Strony internetowe należące do Nestec, umieszczone w szczególności pod adresem www.nestec.pl.

Użytkownik – Osoba korzystająca z Serwisu.

3. Korzystanie z Serwisu

Podczas korzystania z Serwisu obowiązują Cię następujące zasady:

  1. Zamówienie wyceny do niczego Cię nie zobowiązuje. Będzie nam miło, jeśli zdecydujesz się złożyć zamówienie na urządzenie, ale to zależy wyłącznie od Ciebie.
  2. Wkładamy mnóstwo pracy i serca zarówno w opracowanie i produkcję naszych urządzeń, dostarczanie usług, jak również przystępne przedstawienie wielu zagadnień związanych z tematyką naszej działalności. Autorskie prawa majątkowe do materiałów udostępnionych w naszym Serwisie są własnością NESTEC technologie Marcin Barański i podlegają ochronie prawnej. Rozpowszechnianie ich bez naszej zgody jest zabronione.
  3. W naszym Serwisie mogą znajdować się nazwy, loga oraz znaki towarowe zastrzeżone dla NESTEC technologie Marcin Barański, innych firm lub osób trzecich. Nazwy te zostały użyte wyłącznie w celu ich identyfikacji. Nie udzielamy licencji na ich wykorzystywanie w jakikolwiek sposób.
  4. Kolory widoczne na zdjęciach i wykonywanych wizualizacjach mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od ustawień monitora wykorzystywanego do oglądania tych zdjęć.
  5. Zawarte w witrynie informacje tworzyliśmy z myślą o przybliżeniu produkowanych przez nas urządzeń, programów oraz świadczonych usług. Wraz z rozwojem naszych produktów i usług konieczne jest aktualizowanie informacji o nich. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do zmiany treści udostępnianych w Serwisie, cen, specyfikacji technicznej oferowanych produktów i usług, w dowolnym czasie i bez konieczności zawiadamiania o nich.
  6. Serwis udostępnia możliwość zamieszczania przez Użytkowników komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do moderacji treści przesyłanych przez Użytkowników. W szczególności do publikacji nie zostaną dopuszczone treści naruszające dobra innych osób czy podmiotów, obraźliwe, niemoralne, czy też o charakterze reklamowym i/lub promocyjnym.

4. Aktualizacje naszego Regulaminu

Stosownie do potrzeb możemy zmieniać i uzupełniać Regulamin, np. gdy będą tego wymagały zmiany w przepisach prawa, albo nowa czy zmieniona funkcjonalność naszego Serwisu. Nowy regulamin zostanie opublikowany na tej podstronie, a nasi Klienci oraz Użytkownicy, którzy wyrazili zgodę na komunikację marketingową, zostaną powiadomieni o zmianach na 7 dni przed wejściem w życie nowego Regulaminu.

Regulamin nie ogranicza żadnych uprawnień przysługujących Ci zgodnie z przepisami prawa.

Data ostatniej modyfikacji: 30.08.2019.