Regulamin

Postanowienia ogólne

Regulamin zawiera zbiór przejrzystych zasad korzystania z witryny www.nestec.pl

Poniższy Regulamin przedstawia warunki korzystania z witryny internetowej www.nestec.pl.

Właścicielem witryny www.nestec.pl oraz marki NESTEC® technologie led jest przedsiębiorstwo NESTEC technologie Zofia Barańska z siedzibą w Koszalinie, ul. Franciszkańska 24, 75-254 Koszalin, NIP: 669-115-69-65, REGON: 330499774.


Korzystanie z Witryny

Zamówienie wyceny nie zobowiązuje Cię do zakupu. Staramy się, aby treści udostępniane w witrynie były użyteczne i aktualne. Podlegają one ochronie prawnej i nie można ich powielać bez naszej zgody.

  1. Zamówienie wyceny do niczego Cię nie zobowiązuje. Będzie nam miło, jeśli zdecydujesz się złożyć zamówienie na urządzenie, ale to zależy wyłącznie od Ciebie.
  2. Wkładamy mnóstwo pracy i serca zarówno w opracowanie i produkcję naszych urządzeń, jak również przystępne przedstawienie wielu zagadnień związanych z tematyką wyświetlaczy diodowych. Autorskie prawa majątkowe do materiałów udostępnionych w naszej witrynie są własnością NESTEC technologie Zofia Barańska i podlegają ochronie prawnej. Rozpowszechnianie ich bez zgody właściciela jest zabronione.
  3. W naszej witrynie mogą znajdować się nazwy, loga oraz znaki towarowe zastrzeżone dla NESTEC technologie Zofia Barańska, innych firm lub osób trzecich. Nazwy te zostały użyte wyłącznie w celu ich identyfikacji. Nie udzielamy licencji na ich wykorzystywanie w jakikolwiek sposób.
  4. Kolory widoczne na zdjęciach i wykonywanych wizualizacjach mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od ustawień monitora wykorzystywanego do oglądania tych zdjęć.
  5. Zawarte w witrynie informacje tworzyliśmy z myślą o przybliżeniu produkowanych przez nas urządzeń i programów. Wraz z rozwojem naszych produktów konieczne jest aktualizowanie informacji o nich. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do zmiany treści udostępnianych w witrynie, cen, specyfikacji technicznej oferowanych produktów, w dowolnym czasie i bez konieczności zawiadamiania o nich.

Zmiany Regulaminu

Możemy wprowadzać zmiany do Regulaminu.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu poprzez opublikowanie nowego regulaminu na tej podstronie.

Kiedy będziemy wprowadzać zmiany? Np. gdy będą tego wymagały zmiany w przepisach prawa, albo nowa czy zmieniona funkcjonalność naszej witryny, albo udostępniane treści.


Polityka Prywatności

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

Integralną częścią Regulaminu jest nasza Polityka Prywatności.